Andrzej Sączek

Andrzej SączekAbsolwent Wydziału Górnictwa i Geologii Politechniki Śląskiej w Gliwicach. Wyznając zasadę ustawicznego kształcenia i ciągłego podnoszenia kwalifikacji ukończył studia podyplomowe na AGH w Krakowie oraz w Wyższej Szkole Zarządzania Ochroną Pracy w Katowicach z zakresu BHP i Systemów Zarządzania Bezpieczeństwem, na Uniwersytecie Śląskim w Katowicach w ramach Kwalifikacyjnych Studiów Pedagogicznych, na  Uniwersytecie Śląskim w Katowicach z Zarządzania Zasobami Ludzkimi i Akademię Trenerów Grupowych w Wyższej Szkole Biznesu w Dąbrowie Górniczej. Ukończył również szereg kursów takich jak: kursy trenerskie, audytorskie oraz z zakresu coachingu.

Nowoczesny tradycjonalista - dlatego bardziej szkoleniowiec, niż trener, trener bardziej niż wykładowca, wykładowca mniej niż mówca. Korzystając z doświadczenia dobiera sposób prowadzenia zajęć i warsztatów i kontroluje przebieg procesu grupowego w zależności od tematyki i oczekiwań grupy.
Od wielu lat projektuje, organizuje i prowadzi szkolenia wykorzystując techniki trenerskie. Jego szkolenia polegają na tym, że czasami utwardza szkolenia miękkie i miękko potrafi poprowadzić szkolenia twarde. Realizuje szkolenia twarde w tematach: prawa pracy, bhp, zarządzania jakością i bezpieczeństwem, oceny ryzyka zawodowego, wyceny stanowisk pracy, przygotowania systemów motywacyjnych oraz prowadzi szkolenia miękkie i projekty szkoleniowo-rozwojowe z zakresu rozwoju osobistego, kierowania pracownikami, stylów zarządzania,  budowania zespołów, motywowania siebie i innych, autoprezentacji, asertywności, kreatywności i wyznaczania celów osobistych i grupowych.

Osoba, która nie potrafi się nudzić i nie potrafi zanudzić innych, stawia na ciągły rozwój i doskonalenie siebie i innych. Pasjonuje się psychologią rozwoju i psychologią zachowań społecznych, lubi podróże, dobrą muzykę, książki z zakresu psychologii zarządzania,  rozwoju, motywacji i wywierania wpływu.