Iwona Bulanda

Iwona BulandaTrener umiejętności społecznych, terapeuta Gestalt, pasjonatka rozwoju samoświadomości.

Absolwentka Wydziału Psychologii i Pedagogiki w Katowicach, Akademii Trenerów Grupowych w Wyższej Szkole Biznesu w Dąbrowie Górniczej oraz Centrum Counsellingu Gestalt w Krakowie.

"Wierzy, że ludzie mają w sobie potężne zasoby, których istnienia często nawet nie podejrzewają, że każdy jest w stanie sam odnaleźć odpowiedzi na swoje pytania i aby nauka była skuteczna, jest potrzebny element ryzyka, emocje, wyjście o krok poza strefę komfortu. Dla każdej grupy, dla każdego człowieka, oznacza to coś innego. Ma głębokie przekonanie, że zmiany są jedynym, co stałe na tym świecie. 

Uwielbia inspirować ludzi do realizacji marzeń i odkrywania pełni swojego potencjału. Wierzy w zdolność każdego człowieka do wewnętrznej przemiany, która sprawia, że stajemy się najlepszą wersją samych siebie dlatego Jej  życiową misją jest wzmacnianie pewności siebie ludzi. Specjalizuje się warsztatach rozwoju osobistego wzmacniających pewność siebie, umiejętności interpersonalne, w szkoleniach z zarządzania sobą w czasie i konkretyzacji celów oraz w szkoleniach integracyjnych grup.

Jej szkolenia to przede wszystkim kreowanie przestrzeni, gdzie ludzie wychodząc o krok poza granice tego,co znane, codzienne i zwyczajne odkrywają, swoje zasoby - kreatywność, elastyczność myślenia, radość synergicznej współpracy. A to dopiero początek!"