Witamy!

H&G Akademia Biznesu i Rozwoju Osobistego już w nazwie definiuje profil swojej działalności. Celem naszej firmy jest wskazanie i uświadomienie nierozerwalnego związku między rozwojem osobistym, a rozwojem biznesu. To Ludzie tworzą biznes, dbają o wynik finansowy firmy, są największą wartością każdego przedsiębiorstwa. Inwestując w rozwój osobisty pracowników i dobre relacje w firmie, inwestuje się w rozwój swojego biznesu. Celem działalności Akademii jest rozwijanie takich kompetencji i umiejętności, dzięki którym odniosione zostaną sukcesy zarówno w życiu osobistym, jak i zawodowym. Zwracamy szczególną uwagę na jasną, otwartą komunikację i relacje międzyludzkie. Uczymy, jak ustalać priorytety, definiować cel i dążyć do jego realizacji. Wspieramy Firmy w opracowywaniu i wdrażaniu nowych standardów, które przełożą się na wzrost konkurencyjności na rynku. Naszą ofertę kierujemy też do Klientów Indywidualnych, którzy otrzymają od nas szeroko rozumiane wsparcie w obszarze rozwoju osobistego.  

Dbamy o efektywność naszych działań, dlatego każde szkolenie poprzedzone jest wielopoziomowym badaniem potrzeb, a każda sesja coachingowa dokładnym określeniem celu.

Specjalizujemy się w:

  • Szkoleniach - zarówno zamkniętych jak i otwartych, skierowanych do różnych branż,
  • Coachingu – skierowanym do Klienta Biznesowego i Indywidualnego,
  • Rozwoju HR – określaniu, wdrażaniu i badaniu pożądanego modelu kompetencji, procesach selekcji i rekrutacji pracowników, assessment i development center.

Nasi Trenerzy, Coachowie i Konsultanci posiadają bogate doświadczenie zawodowe. Specjalizują się w szkoleniach skierowanych do branż finansowych, przemysłowych, informatycznych, medycznych, administracji publicznej.

Prowadzimy szkolenia, coachingi i konsultacje na terenie całego kraju.

 

Zespół H&G Akademii Biznesu i Rozwoju Osobistego